p-r-800

3 ترفند برای خرید تشک جدید

بهترین تشک برای یک خواب خوب شب

از خواب راحت محروم هستید؟ از خواب بیدار شوید زیرا ممکن است دزد خواب شما ممکن است در لباس تشک شما مخفی شده باشد. شما وقت زیادی را در رختخواب می گذرانید و کیفیت و مدت خواب شما همه زندگی شما را تحت تأثیر قرار می دهد. مشکل این است که اکثر ما سلامت خوابمان را به عنوان یک سلامتی مهم در زندگی در نظر نمیگیریم و هنگامی که این دو مساله را با هم در نظر بگیریم، خرید یک تشک جدید یک خرید بزرگ و پرهزینه است – اما این چیزی نیست که شما بتوانید درباره آن اشتباه کنید.

برای اکثر مردم، راحتی یک عامل مهم در تصمیم گیری است اما پشتیبانی، کیفیت و دوام و مسائل بهداشتی هم به همان اندازه مهم است.

اگر به هر یک از سوالات زیر پاسخ مثبت دهید، به این معنی است که وقت آن رسیده تا یک تشک جدید خریداری کنید:

  • شما چند بار در هفته با درد عضلات از خواب بیدار می شوید
  • شما در بیرون از خانه راحت تر میخوابید
  • بهترین ویژگی تشک شما توده ها و یا دره هایی است که شریک خواب شما شده است
  • پارچه روی تشک شما پوسیده یا پاره شده است
  • تشک شما 7 تا 10 ساله است.

Stephanie Watson در WebMD می نویسد: “پیدا کردن تشک مناسب صرفا جستجوی برترین برند یا صرف پول بیشتر نسیت بلکه به جای تمرکز روی قیمت و نام تجاری، روی آنچه که از یک تشک میخواهید فکر کنید.”  اگر مدتی از زمان خرید تشک جدیدتان می گذرد، این 3 ترفند ما را بخوانید و یاد بگیرید چگونه قبل از خرید تشک، یک خواب راحت شب را تجربه کنید.

 

تمرکز روی راحتی

اگر واقعا فکر میکنید یک تشک برای شما مناسب است، روی آن دراز بکشید. یک شرکت تولید کننده تشک های سفت است و یک شرکت دیگر تشک های معمولی و نرم تر تولید می کند. یک نقطه تمرکز انتخاب کنید – احساس راحتی روی شانه، کمر یا باسن خود را در نظر بگیرید و سپس روی آن دراز بکشید. کسانی که به پهلو می خوابند نیاز به بالشتک اضافی برای کمر و شانه خود دارند، اما آنهایی که به پشت می خوابند ممکن است به پشتی کمری نیاز داشته باشند. هیچ تشکی جادویی ای نمی تواند برای همه مناسب باشد، اما بازدید از یکی از فروشگاه های تشک به شما کمک خواهد کرد که یک خواب آرام را تجربه کنید.

نکته: اگر با کسی روی یک تشک می خوابید، باهم تشک را تست کنید و در مورد احساسات خوب و نظراتتان درباره آن تشک با هم صحبت کنید.

 

تفاوت بین تشک های تقویتی و سفت

مادرم به من گفت بهترین راه برای محافظت از ستون فقرات خوابیدن روی تشکی به سفتی بلوک زیر دست قصاب است. تشک سفت الزاما یک تشک تقویتی نیست. تشک های متوسط یا سفت نقاط فشار را بهتر پوشش می دهد و باعث می شود که عضلات شما به آرامش برسند و به طور طبیعی ستون فقرات شما را تنظیم کنند. ستون فقرات شما به طور طبیعی منحنی است و از این منحنی ها حمایت می کند و شما را سرحال می کند.

نکته: از پرسنل فروش سوالهای زیادی بپرسید و در مورد دردهایی که دارید، صادق باشید. هر چه اطلاعات بیشتری کسب کنید، زودتر تشک مناسب خود را پیدا خواهید کرد.

در مورد انتظارات ماندگاری خود بحث کنید

انتظار دارید که تشک شما چه مدت زمانی بتواند کیفیت خود را حفظ کند؟ همانند تمام محصولات، تشک نیز به تدریج (با گذشت زمان) توانایی دفع ضربه به نقاط حساس و پشتیبانی از ستون فقرات شما را از دست می دهد – این سایش و پارگی کاملا است. انجمن حمایت از خواب بهتر توصیه می کند که هر  5 تا 7 سال یک بار یک تشک جدید را خریداری کنید.

به یاد داشته باشید، گارانتی تشک را در برابر نقص در کار و مواد محافظت می کند که یک تشک را سریعتر می کند و باید آن را از فروشگاهی که تسک را خریداری کرده اید بخواهید. اگر این کارت را ندارید، بهتر است برای دریافت آن اقدام کنید.

نکته: نظرات تشکی موجود در اینترنت را بخوانید – اما دیدگاه خود را حفظ کنید. برخی از این سایت ها با یکدیگر در رقابت هستند و این موضوع اصلا برای خوانندگان خوب نیست. از سایت های رسمی بازدید کنید و از مشاوران خبره کمک بگیرید.

 

اگر شما برای یک خرید تشک جدید آماده هستید، ما در گروه تولیدی ویستر خرسندیم از اینکه به شما کمک کنیم تا مناسب ترین تشک را برای خود پیدا کنید. شما می توانید از فروشگاه های ما در سراسر کشور دیدن فرمایید و با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *