به نام خدا

حمد و سپاس خداوند متعال را شایسته است که خالق کائنات و جهان هستی است. به یقین خالق بودن از خصوصیات بی بدیل آن خالق بی همتاست، و با توجه به آیه “وَنَفَخْتُ فِیهِ مِن رُّوحِی” این فضیلت در شالوده خلقت بندگان نیز به ودیعه گذاشته شده است.

خلق یا تولید نتیجه ذهن مولّد و پاسخگو به نیاز ها و خواسته های متناظر آن است و در نتیجه درک درست از این دو عامل منجر به تولید محصول، کالا و خدماتی است که به لحاظ ظاهر و باطن نمود کامل تبحر و تخصص و علم آن است که در مورد بشر، خداوند را به تحسین از ذات اقدسش وا می دارد که “فَتَبارَكَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخالِقِينَ”.

کوتاه سخن آنکه هر محصول تولید شده مبیّن تمامی نقاط قوت و ضعف تولید کننده آن است و شاخص های راهنما در زمینه کیفیت محصول امروزه و با جستجویی ساده در دنیای مجازی در اختیار همگان قرار می گیرد.

در این راستا و با تیکه به عوامل کلیدی و مهم ذیل محصول تولید شده در شرکت کارخانجات تولیدی و صنعتی ویستر بهترین انتخاب برای مصرف کنندگان و شرکای تجاری در کشورمان می باشد.

شاخص های کلیدی در انتخاب محصولات تولیدی کارخانجات ویستر به قرار زیر است:

1- در اختیار داشتن کارخانه تولیدی با فضای بالغ بر 20000 متر مربع و بهترین ماشین آلات تولیدی از برند های معتبر اروپا

2- افتخار همکاری با پرسنلی آموزش دیده، متعهد و متخصص

3- استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید محصول

4- تأییدیه از سازمان ملی استاندارد ایران و داشتن نشان استاندارد ملی

5- تنها دارنده لوح حامی جامعه سلامت از سازمان نظام پزشکی کشور

6- تنها دارنده لوح تعهد به مبانی محیط زیست

7- ایجاد فضایی جهت اشتغال  و کارآفرینی برای جوانان که آینده سازان کشورمان می باشند.

امید است با تکیه بر 7 عامل کلیدی فوق الذکر همواره بتوانیم خدمتگذار شایسته برای مشتریان و مصرف کنندگان در داخل و خارج از کشور باشیم.