در عصر امروز، خانه های  هوشمند به ندرت نیاز به این دارند که پنجره های آنها باز شود. به عنوان یک نتیجه، کیفیت هوای داخل خانه یک مسئله بهداشتی جدی است که اغلب نادیده گرفته می شود. به عنوان مثال اتاق خواب که اکثر ما زمان بیشتری را نسبت به هر اتاق دیگری در خانه در آن سپری می کنیم را مورد بررسی قرار دهیم. آیا می دانید که تمام وسایل آن اتاق، از جمله تشک شما، به آرامی گاز و مواد دیگری را متصاعد می کند که در تمام طول شب آن را تنفس می کنیم؟

1508559200_pri

کیفیت هوای داخل خانه و داستان فیلتر هوا

بر اساس گزارشات EPA، آلودگی هوای داخل خانه یکی از پنج تهدید جدی سلامت می باشد، اما در خبرها به ندرت توجه زیادی را به خود جلب می کند. مهمترین مساله برای درک این مساله که چه چیزی در مورد کیفیت هوای داخل خانه،  این است که در خانه ها اساسا دو نوع آلاینده ها وجود دارد:

اول، آنچه که به عنوان ذرات معلق مانند گرد و غبار، گرده و حشرات خانگی شناخته می شود. معمولا این انواع آلاینده ها می توانند با یک فیلتر هوا یا یک دستگاه تصفیه هوا در هر اتاق خانه تنظیم شود که اگر نادیده گرفته شود، می تواند باعث نگرانی و سلامت شما شود.

نوع دوم آلاينده ها، آلاينده هاي گازي است که به دلیل پتانسیل آنها برای انتقال مستقیم از دستگاه های تصفیه هوای خانگی تولید می شود که یک خطر بسیار جدی محسوب می شود. این نوع آلاینده می تواند از هر چیزی مثل چسب ها، رنگ ها، تمیز کننده ها، حشره کش ها و حتی خوشبو کننده های هوا متصاعد شود. این مساله در مورد برخی لوازم خانگی (از جمله تشک ها) نیز صادق است، به همین دلیل بسیار مهم است که از کیفیت و جنس مواد استفاده شده درون تشک خود آگاه باشید.

Queen Size Memory Foam Mattress Pad 7705 8 Best Memory Foam Mattress Toppers to Boost Your Sleep Quality

اهمیت تشک های مقاوم و سازگار با محیط زیست

اگر کمی فکر کنید می بینید که در خانه شما وسیله ای به جز تشک وجود ندارد که شما زمان زیادی را در تماس فیزیکی با آن بگذرانید؟ به طور متوسط هشت ساعت در روز در طول متوسط مدت هفت سال عمر تشک، این زمان بیش از 20،000 ساعت است که شما هر روز و هر شب گاز متصاعد شده از داخل تشک خود را تنفس می کنید.

با چنین آمار عجیب و غریبی، اساسا تنها دو گزینه برای اطمینان شما از اینکه هر شب خطری شما و خانواده تان را تهدید نمی کند وجود دارد:

  • گزینه اول: شما می توانید هر روز پنجره خود را باز کنید و از هواکش های بزرگ استفاده کنید تا هوا تمیز را در کل محیط خانه پخش کنید. در حالی که این کار می تواند یک ایده خوب برای هر صاحب خانه ای باشد که هر چند وقت یکبار این کار را انجام دهند، اما کسانی که از آلرژی رنج می برند نمی توانند این کار را اجازه دهند. تمام این آلرژن ها هر روز وارد خانه شود. علاوه بر این، اکثر ما در آب و هوایی زندگی می کنیم که در اکثر روزهای سال باز کردن پنجره ها خیلی واقعی به نظر نمی رسد.
  • گزینه دوم: تحقیقات خود را انجام دهید و یک تشکی با کیفیت که از موادی ساخته شده که سلامت خانواده شما و یا محیط اطرافتان را در معرض خطر قرار نمی دهد را انتخاب کنید. در ویستر، ما از مواد مقاوم و سازگار با محیط زیست استفاده می کنیم که غیر سمی نیز هستند و قدرت رقابت در بازارهای جهانی را به محصولات ما می دهد.

یکی از تشک های ویستر را تجربه کنید

اگر تا به حال فرصت تجربه راحتی و طول عمر بالای تشک های مقاوم و سازگار با محیط زیست خود نداشته اید، از شما دعوت می کنیم تا از یکی از فروشگاه های تشک ویستر در منطقه خود بازدید کنید. ما اطمینان داریم که هر لایه از تشک های ویستر برای ایمنی شما آزمایش شده است.